O nas

Polkarton - Twój producent opakowań

Nasza firma powstała w 2000 roku i od początku zajmowaliśmy się produkcją opakowań kartonowych, zarówno tych na owoce i warzywa jak i opakowań dla przemysłu spożywczego. Dzięki jakości naszych produktów zamówień było coraz więcej, powierzchnia naszej produkcji się powiększała a na hali produkcyjnej pojawiały się kolejne coraz nowocześniejsze maszyny do kartonów. Cały czas monitorowaliśmy rynek i w zależności od aktualnych potrzeb wprowadzaliśmy na niego nowe produkty. W 2020 roku nasz park maszynowy powiększył się o linię do produkcji łuszczki a drewniana skrzynka na owoce i warzywa stała się kolejnym ważnym produktem w ofercie naszej firmy. Znajdujemy się w centrum Polski i obsługujemy: Grójec, Warka, Białobrzegi, Biała Rawska, Rawa Mazowiecka, Tarczyn

Polkarton kartony opakowania tekturowe producent kartony łuszczka Piotr Bęza Lidia Bęza Grójec Kartony na jabłka kartony na paprykę
Odtwórz film na temat Polkarton kartony opakowania tekturowe producent kartony łuszczka Piotr Bęza Lidia Bęza Grójec Kartony na jabłka kartony na paprykę

Jak wygląda współpraca z nami?

01.

Wybór Twojego opakowania

Opisz nam swoje potrzeby a my dobierzemy rozmiar, gramaturę i wiele innych ważnych czynników w zależności od przeznaczenia opakowania.

02.

Wybór nadruku

Chcesz nadać idnywidualnego chrakteru swoim towarom? Wybierz grafikę którą chcesz umieścić na kartonie a my zaprezentujemy Ci projekt.

03.

Produkcja i Transport

Po zatwierdzeniu projektu rozpoczynamy produkcję Twojego opakowania a następnie dostarczamy pod wskazany przez Ciebie adres.

Nasze osiągnięcia

Pozytywne opinie naszych klientów i tysiące ton towarów zapakowanych w nasze kartony i skrzynki to nasz największy powód do dumy.

20+

Lat na rynku

100+

Produktów w ofercie

500+

Firm nam zaufało

6

Nagród branżowych

Dlaczego wybrać nas?

Genialny zespół

Nasz zespół biurowy z radością przyjmie Twoje zamówienie, ekipa produkcyjna starannie wykona Twój produkt a kierowcy -ekspresowo i z uśmiechem na twarzy dostarczą go na miejsce!

Bogate doświadczenie

Na rynku opakowań jesteśmy aktywni już od ponad dwudziestu lat a zebrane w tym czasie doświadczenie gwarantuje to, że współpracując z nami otrzymasz produkt spełniający Twoje oczekiwania.

Atrakcyjne ceny

Doskonale zoptymalizowany proces produkcji oraz długoletnia współpraca z dostawcami półproduktów pozwalają nam na zaproponowanie naszym klientom najlepszych cen na rynku.

Pomoc w wyborze opakowania

Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego dla Ciebie rodzaju opakowania. Rozmiar, gramatura czy kolor to czynniki które różnią się w zależności od przeznaczenia - dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie za darmo.

Innowacyjność

Mimo ponad dwudziestu lat na rynku cały czas się rozwijamy i udoskonalamy cały nasz proces produkcji. Nasz park maszynowy jest jednym z najnowocześniejszych w kraju wśród firm produkujących opakowania.

Kreatywność

Nie boimy się wyzwań. Nasz zespół już nie jeden raz poradził sobie ze zleceniami dla najbardziej wymagających klientów. Masz zadanie dla nas? Zadzwoń już dziś!

Opinie naszych klientów

"Fachowa i profesjonalna obsługa, opakowania świetnej jakości polecam wszystkim sadownikom"
avatar opinie
Grzegorz Poniatowski
Sadownik
"Serdecznie polecam. Współpraca udana 😎"
avatar opinie
Marcel Binio

Opakuj swój towar w najlepszą jakość! Skontaktuj się z nami już teraz!